Dzisiaj jest: 28.7.2021, imieniny: Ady, Wiwiany, Sylwiusza

44-latek odpowie za posiadanie narkotyków

Dodano: miesiąc temu Czytane: 159 Autor:

44-latek odpowie za posiadanie narkotyków
Wczoraj kryminalni z Wejherowa zatrzymali 44-latka, który posiadał prawie 100 gramów narkotyków. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Niebawem zostanie przesłuchany i usłyszy zarzut. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie zatrzymali wczoraj na terenie miasta 44-latka posiadającego amfetaminę, marihuanę oraz haszysz o wartości prawie 100 gramów. W działaniach tych brał udział funkcjoanriusz Krajowej Administracji Skarbowej w Gdyni oraz pies Edek. Ponadto policjanci zabezpieczyli kilka tysięcy złotych. Mężczyzna został doprowadzony do wejherowskiej komendy. Noc spędził w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych.

Dziś mężczyzna zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Źródło: www.wejherowo.policja.gov.pl
Dodaj Bezpłatne Ogłoszenia w Portalu MiastoRumia.pl