Dzisiaj jest: 24.9.2021, imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Reklama:

Sprawdzenie infrastruktury drogowej badała specjalna komisja, która została powołana po śmiertelnym wypadku drogowym

Dodano: miesiąc temu Czytane: 175 Autor:

W czwartek przed południem policjanci wejherowskiej drogówki, funkcjonariusz Straży Pożarnej oraz zarządca drogi spotkali się w Rumi na drodze krajowej, gdzie doszło do wypadku drogowego ...

Sprawdzenie infrastruktury drogowej badała specjalna komisja, która została powołana po śmiertelnym wypadku drogowym

W czwartek przed południem policjanci wejherowskiej drogówki, funkcjonariusz Straży Pożarnej oraz zarządca drogi spotkali się w Rumi na drodze krajowej, gdzie doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego śmierć poniósł rowerzysta. Obecni tam członkowie komisji sprawdzali infrastrukturę drogową m.in. pod kątem prawidłowości w jej oznakowaniu.
 

12 sierpnia br. o godzinie 11:30 w Rumi na drodze krajowej nr 6 odbyło się spotkanie zespołu zajmującego się wyjaśnieniem i badaniem przyczyn wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym. Jest to specjalna procedura, która jest zawsze uruchamiana, kiedy doszło do wypadku śmiertelnego. Komisja ustalała, czy infrastruktura drogowa mogła mieć jakikolwiek wpływ na to zdarzenie drogowe.
 

6 sierpnia br. policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem rowerzysty i samochodu fiat w rejonie przejścia dla pieszych w Rumi. Ranny cyklista zmarł po kilku godzinach w szpitalu. Teraz sprawą zajmują się śledczy, których zadaniem będzie dokładne wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.
 

Świadkowie wypadku mogą kontaktować się z policjantem prowadzącym sprawę dzwoniąc pod numer 47 742 97 58.

Źródło: www.wejherowo.policja.gov.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Bezpieczna Rumia nr 41 - Budżet Obywatelski - Zagłosuj za Twoim Bezpieczeństwem !