Dzisiaj jest: 24.9.2021, imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Reklama:

Parking MOSiR-u w Rumi zamieni się w pchli targ

Dodano: 2 tygodnie temu Czytane: 103 Autor:

Zbliża się kolejna edycja Rumskiej Szafy Otwartej, tym razem parkingowa.

Parking MOSiR-u w Rumi zamieni się w pchli targ

Zbliża się kolejna edycja Rumskiej Szafy Otwartej, tym razem parkingowa. Wydarzenie odbędzie się w środę 22 września w godzinach 16:00-19:00 przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rumi.
 

Uwaga! Wystawców obowiązują bezpłatne zapisy online, natomiast dla odwiedzających i klientów wstęp będzie wolny. Na miejscu nie zabraknie interesujących stoisk, atrakcji dla najmłodszych oraz strefy gastronomicznej.

Organizatorem wydarzenia, odbywającego się w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, jest Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych – SLA Rumia.
 


Głównym celem akcji jest umożliwienie mieszkańcom sprzedaży, wymiany oraz zakupu przedmiotów, które zalegają w szafach, szufladach, piwnicach, garażach czy na strychach innych rumian. Dzięki tej inicjatywie właścicieli zmieniają m.in. ubrania, biżuteria, książki, zabawki czy rękodzieła, tym samym zyskując „drugie życie”. Ponowne wprowadzanie do obiegu używanych przedmiotów nie jest jednak jedynym celem Rumskiej Szafy Otwartej. Organizatorzy chcą oczywiście zadbać o środowisko naturalne, ale też integrować rumian oraz propagować przedsiębiorczość.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Bezpieczna Rumia nr 41 - Budżet Obywatelski - Zagłosuj za Twoim Bezpieczeństwem !