Dzisiaj jest: 28.1.2020, imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława
Reklama:

Królowie MMA walczyli w Rumi

Dodano: 7 miesięcy temu Czytane: 248 Autor:

Najlepsi polscy zawodnicy mieszanych sztuk walki spotkali się w minioną sobotę (29 czerwca) na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, by stoczyć walki w klatce.

Królowie MMA walczyli w Rumi

Najlepsi polscy zawodnicy mieszanych sztuk walki spotkali się w minioną sobotę (29 czerwca) na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, by stoczyć walki w klatce. Gala, organizowana przez federację „Time of Masters”, odbywała się pod hasłem „Powrót Królów”.
 

Impreza zaczęła się od efektownego otwarcia i pokazu rycerskiego MMA. Gwoździem programu było aż dziesięć toczonych w oktagonie pojedynków. Walki odbywały się w formule MMA oraz K1. Nie zabrakło wielkich powrotów „na ring” oraz pojedynków z udziałem „weteranów”. Kaźmierczak, Przewłócka, Miszczak, Ewald, Lemke i Porażyńska – między innymi tych zawodników można było zobaczyć w oktagonie.
 

Gościem specjalnym wydarzenia był Marcin „Różal” Różalski, polski zawodowy kick-boxer, zawodnik muay thai i mieszanych sztuk walki wagi ciężkiej.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
www.HurtowniaAnimatora.pl - - - Przygotuj się na KARNAWAŁ 2020 z Hurtownią Animatora ! Stroje, Dekoracje Karnawałowe, Balony Karnawałowe i dużo... dużo... więcej... ! - - - www.HurtowniaAnimatora.pl