Dzisiaj jest: 15.11.2019, imieniny: Amielii, Idalii, Leopolda

Możliwość składania wniosków drogą elektroniczną za pośrednictwem ePUAP

Dodano: miesiąc temu Czytane: 67 Autor:

Możliwość składania wniosków drogą elektroniczną za pośrednictwem ePUAP
Urząd Miasta Rumi informuje, że mieszkańcy mogą składać wnioski drogą elektroniczną, za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej (w skrócie ePUAP), która pozwala na załatwianie spraw w urzędzie przez internet, w wybranym przez siebie czasie i miejscu. Dzięki wspomnianej platformie nie trzeba iść do urzędu, by osobiście złożyć papierowy wniosek, ani na pocztę, by go wysłać. Nie na ograniczeń czasowych w postaci godzin pracy urzędu, samemu można zdecydować, kiedy złoży się wniosek.
Wniosku nie trzeba podpisywać ręcznie, do podpisu elektronicznych dokumentów służy bezpłatny profil zaufany, dzięki któremu można potwierdzać swoją tożsamość w internecie.
www.HurtowniaAnimatora.pl - - - Przygotuj się na Boże Narodzenie z Hurtownią Animatora ! Prezenty, Dekoracje Swiąteczne, Stroje Mikołaja i dużo... dużo... więcej... ! - - - www.HurtowniaAnimatora.pl