Dzisiaj jest: 27.9.2021, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Walczymy o ekologiczny plac zabaw !

Dodano: 2 lata temu Czytane: 637 Autor:

Walczymy o ekologiczny plac zabaw !

W ramach ekologicznej akcji „Smok za Smoka” firma Smyk w ostatnich tygodniach oferowała pluszaki w zamian za stare i zużyte smoczki. Przekazane akcesoria trafiły do recyklingu, a wkrótce sieć sklepów wybuduje z nich plac zabaw.

O lokalizacji tego nowatorskiego obiektu zdecydują internauci, a wśród 8 zaproponowanych miast znalazła się Rumia.

Zachęcamy wszystkich, by codziennie głosować, aż do 5 kwietnia. Nie trzeba się rejestrować ani logować!

Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Portalu MiastoRumia.pl