Dzisiaj jest: 6.8.2020, imieniny: Jakuba, Sławy, Wincentego

KORONAWIRUS - Ważne informacje ! SPRAWDŹ !

Walczymy o ekologiczny plac zabaw !

Dodano: 5 miesięcy temu Czytane: 374 Autor:

Walczymy o ekologiczny plac zabaw !

W ramach ekologicznej akcji „Smok za Smoka” firma Smyk w ostatnich tygodniach oferowała pluszaki w zamian za stare i zużyte smoczki. Przekazane akcesoria trafiły do recyklingu, a wkrótce sieć sklepów wybuduje z nich plac zabaw.

O lokalizacji tego nowatorskiego obiektu zdecydują internauci, a wśród 8 zaproponowanych miast znalazła się Rumia.

Zachęcamy wszystkich, by codziennie głosować, aż do 5 kwietnia. Nie trzeba się rejestrować ani logować!

Dodaj DARMOWE ogłoszenie w MiastoRumia.pl