Dzisiaj jest: 29.11.2021, imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina

Balony z Helem Rumia - tel.: 531 06 96 96

Reklama:

Przebudowa ul. Żwirki i Wigury – zmiana trasy linii 85

Dodano: 2 lata temu Czytane: 440 Autor:

W związku z przebudową ul. Żwirki i Wigury w Rumi i koniecznością wprowadzenia ruchu jednokierunkowego, od 9 marca 2020 r., przez ok. 6 miesięcy, wprowadzone zostają zmiany ...

Przebudowa ul. Żwirki i Wigury – zmiana trasy linii 85

W związku z przebudową ul. Żwirki i Wigury w Rumi i koniecznością wprowadzenia ruchu jednokierunkowego, od 9 marca 2020 r., przez ok. 6 miesięcy, wprowadzone zostają zmiany w funkcjonowaniu komunikacji.
 

Dla autobusów linii 85 w kierunku Rumi Szmelty wprowadzony zostaje objazd: od przystanku Prusa 01 do przystanku Starowiejska – Poczta 01, ul. Tysiąclecia, Kosynierów i Starowiejską. Na trasie objazdu obowiązują przystanki:

  • Okrzei 01 przy ul. Kosynierów (przystanek linii 87 w kierunku Janowa),
  • tymczasowy Rondo Jana Pawła II 91 przy ul. Starowiejskiej (na wysokości posesji nr 59),
  • tymczasowy Żeromskiego 91 przy ul. Starowiejskiej (na wysokości Hotelu Falko).

Identyczną trasą wykonywany będzie szkolny kurs linii 173 (z Rumi Partyzantów o godz. 6:54) oraz w porze ciepłej kursy linii 383.
 W związku z kolejnym etapem remontu ul. Żwirki i Wigury od 18 do 31 maja zmieniona zostaje trasa autobusu linii 85 także w kierunku Rumi Partyzantów. Od przystanku Żeromskiego 02 do przystanku Okrzei 04 trasa autobusu linii 85 poprowadzona zostaje ul. Starowiejską, Kosynierów i Tysiąclecia. Na trasie objazdu obowiązuje przystanek tymczasowy Rondo Jana Pawła II 90 zlokalizowany przy ul. Starowiejskiej, przed rondem Jana Pawła II.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
UWAGA ! „Wielkie choinek ubieranie” w Galerii Rumia !