Dzisiaj jest: 15.8.2020, imieniny: Marii, Napoleona, Stelii

KORONAWIRUS - Ważne informacje ! SPRAWDŹ !

Wznowienie opieki przedszkolnej i świetlicowej

Dodano: 3 miesiące temu Czytane: 288 Autor:

Wznowienie opieki przedszkolnej i świetlicowej

Od poniedziałku 25 maja przywrócone zostaną zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. W Rumi tę formę opieki nad uczniami sprawować będą wszystkie szkoły podstawowe, dla których organem prowadzącym jest gmina.

Ponadto w Szkole Podstawowej nr 7 w Rumi została uruchomiona opieka dla dzieci w wieku przedszkolnym z całego miasta. Chęć skorzystania z tej formy opieki zadeklarowało 29 rodziców, którzy przedłożyli zaświadczenia od pracodawców o konieczności powrotu do pracy. Opieka przedszkolna będzie sprawowana z zachowaniem wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej w godzinach od 6 do 17.

Nauczyciele świetlicy będą sprawować opiekę nad uczniami, których rodzice zadeklarowali chęć skorzystania z tej formy wsparcia.

Dodaj DARMOWE ogłoszenie w MiastoRumia.pl