Dzisiaj jest: 24.10.2021, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Przez kilka godzin obsypywali się kolorowymi proszkami

Dodano: 2 lata temu Czytane: 322 Autor:

Przez kilka godzin obsypywali się kolorowymi proszkami

Dzieci, młodzież i dorośli – jednym słowem wszyscy, bez względu na wiek, wzajemnie obsypywali się kolorowymi proszkami. Okazją do zabawy był Holi Festival, który w minioną sobotę (1 czerwca) zagościł w Rumi.

Wstęp na odbywające się pod Miejskim Domem Kultury wydarzenie był bezpłatny. Na miejscu czekały nie tylko kolorowe proszki, ale również serwujące różne smakołyki food trucki oraz odpowiadający za oprawę muzyczną DJ. Wszystko to spowodowało, że około tysiąc osób oddało się kilkugodzinnej zabawie.

Święto Kolorów gościło w Rumi nie po raz pierwszy. W zeszłym roku mieszkańcy miasta i okolic pożegnali w ten sposób wakacje i weszli w nowy rok szkolny. Zainteresowanie wydarzeniem oraz pozytywny odzew spowodowały, że MDK postanowił kontynuować współpracę z organizatorem festiwalu.

W tym roku zainteresowanie Świętem Kolorów było jeszcze większe. Pogoda dopisała, impreza odbyła się bez przeszkód. Wszyscy sypali kolorowymi proszkami, bawiąc się przy tym przez kilka godzin – mówi Agnieszka Skawińska, dyrektor MDK-u. – Z pewnością przyszłoroczny Dzień Dziecka będzie równie piękny, gdyż planujemy kontynuować współpracę z Holi Festival Polska – podsumowuje.

Więcej zdjęć z wydarzenia można znaleźć pod tym linkiem – autor: Maciej Hołub.

UWAGA ! Od 1 listopada 2021 roku nastąpi zmiana rachunków bankowych Urzędu Miasta Rumi i zamknięcie kasy.