Dzisiaj jest: 28.7.2021, imieniny: Ady, Wiwiany, Sylwiusza

Reklama:

28-letni gdynianin zatrzymany w związku z kradzieżami katalizatorów

Dodano: miesiąc temu Czytane: 257 Autor:

Kryminalni z Rumi pracowali nad dwoma sprawami dotyczącymi kradzieży łącznie siedmiu katalizatorów i elektronarzędzi i kompletów kół z alufelgami.

28-letni gdynianin zatrzymany w związku z kradzieżami katalizatorów
Kryminalni z Rumi pracowali nad dwoma sprawami dotyczącymi kradzieży łącznie siedmiu katalizatorów i elektronarzędzi i kompletów kół z alufelgami. W czasie intensywnych działań przy sprawie ustalili i zatrzymali 28-letniego gdynianina. Mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, za kradzież z włamaniem, grozi kara do 10 lat więzienia.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Rumi w środę nad ranem kryminalni na terenie Gdyni zatrzymali 28-latka w związku z kradzieżą i włamaniem, do których doszło w Rumi. Jak ustalili policjanci do pierwszego ze zdarzeń doszło w nocy z 31 maja na 1 czerwca br. . Sprawca z dwóch samochodów wyciął katalizatory. Następnie nocą 4 czerwca br. z terenu prywatnej posesji ukradł pięć katalizatorów, radio samochodowe, elektronarzędzia oraz osiem sztuk alufelg z oponami o wartości prawie 25 tys. zł. Sprawca został przesyłany i usłyszał zarzuty.

Za popełnione przestępstwa grozi kara do 10 lat więzienia.
Źródło: www.wejherowo.policja.gov.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Dodaj Bezpłatne Ogłoszenia w Portalu MiastoRumia.pl