Dzisiaj jest: 28.7.2021, imieniny: Ady, Wiwiany, Sylwiusza

Reklama:

Policjanci zatrzymali nietrzeźwego 22-latka z Gdyni, który kierował wbrew sądowemu zakazowi

Dodano: miesiąc temu Czytane: 203 Autor:

Podczas weekendu policjanci ruchu drogowego zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który miał także sadowy zakaz kierowania samochodem.

Policjanci zatrzymali nietrzeźwego 22-latka z Gdyni, który kierował wbrew sądowemu zakazowi
Podczas weekendu policjanci ruchu drogowego zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który miał także sadowy zakaz kierowania samochodem. 22-letni gdynianin miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości podczas obowiązującego sądowego zakazu grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

W sobotę przed południem policjanci ruchu drogowego zatrzymali kierowcę bmw do kontroli drogowej w Redzie na ul. Puckiej. Przeprowadzone przez mundurowych badanie alko-testem wykazało, że kierowca jest nietrzeźwy. 22-latek z Gdyni miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Dalsze sprawdzenie w policyjnych systemach wykazało, że kierowca miał obowiązujący sądowy zakaz kierowania samochodem do września 2023 roku. Zakaz ten obowiązuje mężczyznę od września 2020 roku, został nałożony na okres 3 lat. Policjanci uniemożliwili kierowcy dalsza jazdę.

Zatrzymanemu mężczyźnie za kierowanie w stanie nietrzeźwości w czasie obowiązującego sądowego zakazu grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.
 
Źródło: www.wejherowo.policja.gov.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Dodaj Bezpłatne Ogłoszenia w Portalu MiastoRumia.pl