Dzisiaj jest: 24.10.2021, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Zmiana rachunków bankowych Urzędu Miasta Rumi i zamknięcie kasy

Dodano: 2 tygodnie temu Czytane: 96 Autor:

Od 1 listopada 2021 roku nastąpi zmiana banku obsługującego Urząd Miasta Rumi – Bank Rumia Spółdzielczy zostanie zastąpiony przez Bank Millennium.

Zmiana rachunków bankowych Urzędu Miasta Rumi i zamknięcie kasy

Kasa Banku Rumia Spółdzielczego, która znajduje się w siedzibie Urzędu Miasta, 29 października zostanie zamknięta. Wpłat gotówkowych będzie można dokonywać wyłącznie w placówkach Poczty Polskiej – usługa ta stanie się bezpłatna.

Od 1 listopada 2021 roku nastąpi również zmiana rachunków bankowych Urzędu Miasta, o czym będziemy informować mieszkańców listownie.

UWAGA ! Od 1 listopada 2021 roku nastąpi zmiana rachunków bankowych Urzędu Miasta Rumi i zamknięcie kasy.