Dzisiaj jest: 5.12.2021, imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny

Balony z Helem Rumia - tel.: 531 06 96 96

Reklama:

„Idę, bo warto żyć” – kolejne mammobusy dla Pomorzanek

Dodano: miesiąc temu Czytane: 135 Autor:

O tym, że zdrowie jest najważniejsze nikogo nie trzeba przekonywać.

„Idę, bo warto żyć” – kolejne mammobusy dla Pomorzanek

O tym, że zdrowie jest najważniejsze nikogo nie trzeba przekonywać. Tym bardziej, że nikt inny nie zadba lepiej o nasze zdrowie, niż my same. Nie zwlekaj i zadbaj o siebie!
 

Geneva Trust Polska Sp. z o.o. – beneficjent realizujący projekt dofinansowany ze środków unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 – oddał do użytku kolejne 4 mammobusy celem zwiększenia bezpośredniej dostępności do bezpłatnych badań mammograficznych dla kobiet w wieku od 50 do 69 lat zamieszkałych na terenie województwa pomorskiego. Pierwsze mammobusy prowadzą już badania w terenie.
 

Realizacja projektu pozwoli na wcześniejsze wykrycie zmian nowotworowych. Kompleksowa profilaktyka i diagnostyka dotycząca raka piersi wpłynie na poprawę jakości życia i przyśpieszenia potencjalnego leczenia, dzięki czemu pacjentki będą mogły pozostawać aktywne zawodowo i społecznie przez dłuższy czas.
 

Zachęcamy do zapisów pod numerem telefonu 58 767 34 44 – szczegóły dot. projektu znajdują się w załączonych ulotkach.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
UWAGA ! „Wielkie choinek ubieranie” w Galerii Rumia !