Dzisiaj jest: 27.9.2021, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Reklama:

Bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet

Dodano: 2 lata temu Czytane: 699 Autor:

Czy urodziłaś się w latach 1950-1969? Zbadaj się i zyskaj spokój! Zachęć do badania bliskie osoby w podobnym wieku.

Bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet

Czy urodziłaś się w latach 1950-1969? Zbadaj się i zyskaj spokój! Zachęć do badania bliskie osoby w podobnym wieku. LUX MED po raz kolejny zaprasza panie w wieku 50-69 lat na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ.
 

W badaniu mogą wziąć udział kobiety w wieku 50-69 lat, które są ubezpieczone, nie są leczone z powodu raka piersi a także:
•    nie miały wykonanej mammografii w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi w ciągu ostatnich 24 miesięcy,
•    lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy.
 

Mobilna pracownia mammograficzna LUX MED będzie oczekiwała 14 listopada 2019 roku w godzinach od 9.00 do 15.00 w Rumi, na parkingu przy hali MOSiR (ul. Mickiewicza 49).


Prosimy o wcześniejszą rejestrację pod nr tel. 58 666 24 44 lub na tej stronie. Przed połączeniem telefonicznym, w celu weryfikacji uprawnień do badania, prosimy przygotować dowód osobisty.

Badanie nie wymaga skierowania lekarskiego. Prosimy o zabranie ze sobą zdjęć z poprzednich mammografii.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Portalu MiastoRumia.pl