Dzisiaj jest: 24.9.2021, imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Reklama:

Zmiany w stypendiach burmistrza

Dodano: 2 lata temu Czytane: 1136 Autor:

Zmiany w stypendiach burmistrza

Zmiany w stypendiach burmistrza

STYPENDIA SPORTOWE – ZMIANY:

Szanowni Państwo,

informujemy, iż w dniu 14 listopada 2019 r. wejdzie w życie Uchwała Rady Miejskiej Rumi w sprawie przyznawania nagród i wyróżnień za wyniki sportowe osiągane we współzawodnictwie sportowym (wcześniej Stypendia sportowe). Zgodnie z treścią tej Uchwały wnioski w sprawie przyznania nagrody lub wyróżnienia będzie można składać do dnia 31 grudnia każdego roku.

Treść uchwały oraz druk wniosku, w dniu 14 listopada 2019 r., zostaną zamieszczone na stronie Urzędu Miasta www.rumia.eu w zakładce MIESZKAŃCY – EDUKACJA – STYPENDIA.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod nr tel. 58 679 65 46.

STYPENDIA ARTYSTYCZNE:

Szanowni Państwo,

przypominamy, iż w dniu 15 listopada 2019 r. upływa termin składania wniosków o przyznanie stypendium za wybitne osiągnięcia artystyczne.

Treść uchwały oraz druk wniosku dostępne są na stronie Urzędu Miasta www.rumia.eu w informacjach dla mieszkańców w zakładce MIESZKAŃCY – EDUKACJA – STYPENDIA – STYPENDIA ARTYSTYCZNE.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod nr tel. 58 679 65 46.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Bezpieczna Rumia nr 41 - Budżet Obywatelski - Zagłosuj za Twoim Bezpieczeństwem !