Dzisiaj jest: 11.5.2021, imieniny: Igi, Mamerta, Miry

Lista szkół z Rumi wraz z kwotą przyznanego wsparcia – Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Dodano: 8 miesięcy temu Czytane: 153 Autor:

Gmina Miejska Rumia otrzymała dotację celową z budżetu państwa na realizację zadania w ramach priorytetu 3. „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” z przeznaczeniem na dofinansowanie zakupu nowości wydawniczych do bibliotek szkolnych (książek niebędących podręcznikami).

Dotacja została udzielona na realizację zadania w niżej wymienionych szkołach:

• Szkoła Podstawowa nr 1  im. Józefa Wybickiego w Rumi – w wysokości 12 000 zł
  • Szkoła Podstawowa nr 6  im. Aleksandra Majkowskiego w Rumi – w wysokości 12 000 zł
  • Szkoła Podstawowa nr 7  im. Karola Wojtyły w Rumi – w wysokości 12 000 zł
  • Szkoła Podstawowa nr 8  im. ks. Stanisława Ormińskiego w Rumi – w wysokości 12 000 zł
Sprawdź! Jak załatwić w Rumi sprawy urzędowe w dobie pandemii