Dzisiaj jest: 11.5.2021, imieniny: Igi, Mamerta, Miry

Reklama:

Dwóch pracowników MOPS-u w Rumi zakażonych koronawirusem

Dodano: 7 miesięcy temu Czytane: 228 Autor:

W filii Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rumi przy ul. Starowiejskiej u dwóch pracowników potwierdzono zakażenie COVID-19.

Dwóch pracowników MOPS-u w Rumi zakażonych koronawirusem

W filii Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rumi przy ul. Starowiejskiej u dwóch pracowników potwierdzono zakażenie COVID-19. Punkt został wyłączony z bezpośredniej obsługi klientów, a pozostali pracownicy przez co najmniej dwa tygodnie będą pracować zdalnie.
 

Pracownicy filii przy ul. Młyńskiej, którzy mieli kontakt z chorymi pracownikami filii przy ul. Starowiejskiej, również wykonują swoje obowiązki zdalnie. Warsztaty dla uczestników projektu zostały wstrzymane do odwołania.

Następujący pracownicy nie przyjmują interesantów:

  • Zespołu ds. Asystentury Rodzinnej
  • Zespołu ds. Poradnictwa Rodzinnego z filii przy ul. Starowiejskiej 17
  • Klubu Integracji Społecznej Zagórze
  • Centrum Usług Społecznych Zagórze
  • Punktu Konsultacyjnego z filii przy ul. Młyńskiej 8


Kontakt z pracownikami odbywa się wyłącznie telefonicznie:

  • Asystenci rodziny: 537 807 269
  • CUS Zagórze: 537 807 960
  • KIS Zagórze: 537 807 430


Pozostałe sprawy można zgłaszać bezpośrednio w siedzibie MOPS-u przy ul. Ślusarskiej 2 (z zachowaniem wymogów reżimu sanitarnego) oraz pod nr telefonu 58 671 05 56.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rumi, pomimo utrudnień, funkcjonuje normalnie – pomoc udzielana jest przede wszystkim telefonicznie, a świadczenia są regularnie wypłacane.

Jednostka postępuje zgodnie z obowiązującymi przepisami i wytycznymi, pozostając w stałym kontakcie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Wejherowie.

O wszelkich zmianach będziemy na bieżąco informować. Z góry przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Uwaga! Wizyta w urzędzie możliwa jest wyłącznie po wcześniejszym jej umówieniu. Rejestracja odbywa się internetowo bądź telefonicznie.