Dzisiaj jest: 27.9.2021, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Reklama:

Miejskie obchody Narodowego Święta Niepodległości 2020 – komunikat

Dodano: rok temu Czytane: 327 Autor:

Wielkimi krokami zbliżamy się do największej corocznej uroczystości patriotycznej, czyli Narodowego Święta Niepodległości (11 listopada).

Miejskie obchody Narodowego Święta Niepodległości 2020 – komunikat

Wielkimi krokami zbliżamy się do największej corocznej uroczystości patriotycznej, czyli Narodowego Święta Niepodległości (11 listopada). Niestety, ale w tym roku, ze względu na związane z pandemią obostrzenia, w Rumi nie odbędzie się ani parada niepodległościowa, ani rodzinny festyn militarny, ani koncert pieśni patriotycznych.
 

Miejskie obchody zostaną ograniczone do symbolicznych uroczystości – złożenia kwiatów pod pomnikiem Józefa Wybickiego i Hieronima Derdowskiego oraz mszy świętej w intencji Ojczyzny (godz. 13:00, Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych).

Mimo braku hucznych obchodów zachęcamy wszystkich mieszkańców do wywieszania flag i patriotycznych akcentów w swojej przestrzeni.
 

Jednocześnie informujemy, że z powodu pandemii nie odbędzie się także coroczny jarmark świąteczny, który planowany był na pierwszą połowę grudnia.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Portalu MiastoRumia.pl