Dzisiaj jest: 27.9.2021, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Reklama:

MZKZG bada preferencje komunikacyjne Pomorzan. Wystarczy wypełnić ankietę

Dodano: rok temu Czytane: 342 Autor:

Metropolitalny Związek Komunikacyjny Zatoki Gdańskiej realizuje badania marketingowe zachowań transportowych mieszkańców w okresie przed, w czasie i po zakończeniu epidemii COVID-19.

MZKZG bada preferencje komunikacyjne Pomorzan. Wystarczy wypełnić ankietę

Metropolitalny Związek Komunikacyjny Zatoki Gdańskiej realizuje badania marketingowe zachowań transportowych mieszkańców w okresie przed, w czasie i po zakończeniu epidemii COVID-19. Badania obejmują mieszkańców miast i gmin tworzących MZKZG i dotyczą zmiany sposobu realizacji podróży wykonywanych m.in. samochodami osobowymi oraz za pomocą środków transportu zbiorowego organizowanego przez ZTM w Gdańsku, ZKM w Gdyni, MZK Wejherowo, SKM w Trójmieście i Polregio. Wyniki zostaną wykorzystane do kształtowania oferty transportu publicznego i w celach naukowych.
 

Badania przeprowadzane są dwutorowo: z wykorzystaniem ankiety telefonicznej metodą CATI oraz przez samodzielne wypełnianie ankiety internetowej. W obu przypadkach badania są całkowicie anonimowe. Jeżeli z mieszkańcem skontaktuje się ankieter, MZKZG liczy na zaangażowanie i z góry dziękuje za zgodę na przeprowadzenie wywiadu. Realizatorem badań na zlecenie MZKZG jest agencja badawczo-konsultingowa Danae sp. z o.o. z Gdańska.
 

W badaniu można także wziąć udział, samodzielnie wypełniając anonimową ankietę internetową – zajmie to kilka minut. Badanie potrwa do 14 grudnia 2020 r.
 

W celu zgłoszenia uwag dotyczących sposobu pracy ankietera lub w jakiejkolwiek innej sprawie dotyczącej badań, prosimy o kontakt telefoniczny z Metropolitalnym Związkiem Komunikacyjnym Zatoki Gdańskiej pod nr 58 342 25 00 lub e-mail: sekretariat@mzkzg.org.
 

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Portalu MiastoRumia.pl