Dzisiaj jest: 26.1.2021, imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny

MZKZG bada preferencje komunikacyjne Pomorzan. Wystarczy wypełnić ankietę

Dodano: 2 miesiące temu Czytane: 281 Autor:

MZKZG bada preferencje komunikacyjne Pomorzan. Wystarczy wypełnić ankietę

Metropolitalny Związek Komunikacyjny Zatoki Gdańskiej realizuje badania marketingowe zachowań transportowych mieszkańców w okresie przed, w czasie i po zakończeniu epidemii COVID-19. Badania obejmują mieszkańców miast i gmin tworzących MZKZG i dotyczą zmiany sposobu realizacji podróży wykonywanych m.in. samochodami osobowymi oraz za pomocą środków transportu zbiorowego organizowanego przez ZTM w Gdańsku, ZKM w Gdyni, MZK Wejherowo, SKM w Trójmieście i Polregio. Wyniki zostaną wykorzystane do kształtowania oferty transportu publicznego i w celach naukowych.

Badania przeprowadzane są dwutorowo: z wykorzystaniem ankiety telefonicznej metodą CATI oraz przez samodzielne wypełnianie ankiety internetowej. W obu przypadkach badania są całkowicie anonimowe. Jeżeli z mieszkańcem skontaktuje się ankieter, MZKZG liczy na zaangażowanie i z góry dziękuje za zgodę na przeprowadzenie wywiadu. Realizatorem badań na zlecenie MZKZG jest agencja badawczo-konsultingowa Danae sp. z o.o. z Gdańska.

W badaniu można także wziąć udział, samodzielnie wypełniając anonimową ankietę internetową – zajmie to kilka minut. Badanie potrwa do 14 grudnia 2020 r.

W celu zgłoszenia uwag dotyczących sposobu pracy ankietera lub w jakiejkolwiek innej sprawie dotyczącej badań, prosimy o kontakt telefoniczny z Metropolitalnym Związkiem Komunikacyjnym Zatoki Gdańskiej pod nr 58 342 25 00 lub e-mail: sekretariat@mzkzg.org.

Tania Paczka w Hurtowni Animatora - Zabawki, Bańki Mydlane, Prezenty, Balony - www.HurtowniaAnimatora.pl - Sprawdź TERAZ !