Dzisiaj jest: 24.1.2021, imieniny: Felicji, Roberta, Sławy

Reklama:

Stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w Rumi w 2021 roku

Dodano: 2 tygodnie temu Czytane: 73 Autor:

Informujemy mieszkańców Rumi, że stawka za wywóz śmieci w 2021 roku nie ulega zmianie.

Stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w Rumi w 2021 roku

Informujemy mieszkańców Rumi, że stawka za wywóz śmieci w 2021 roku nie ulega zmianie. Opłata wynosi 32 zł od osoby za miesiąc. Jest ona jednakowa dla wszystkich mieszkańców nieruchomości zamieszkałych.
 

Jeżeli właściciel nieruchomości nie wypełnia obowiązku zbierania odpadów komunalnych w sposób selektywny, wówczas „z urzędu” ustala się stawkę opłaty podwyższonej w wysokości 100 zł od osoby.

W przypadku kompostowania bioodpadów stanowiących odpady komunalne w kompostowniku przydomowych przez właścicieli budynków jednorodzinnych, mogą oni skorzystać ze zwolnienia z części opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Wysokość zwolnienia wynosi 7 zł miesięcznie od osoby. Chęć skorzystania z powyższego zwolnienia należy zgłosić do Urzędu Miasta Rumi, poprzez złożenie nowej deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Tania Paczka w Hurtowni Animatora - Zabawki, Bańki Mydlane, Prezenty, Balony - www.HurtowniaAnimatora.pl - Sprawdź TERAZ !