Dzisiaj jest: 23.4.2021, imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

W Rumi rusza dystrybucja bezpłatnych maseczek medycznych

Dodano: miesiąc temu Czytane: 244 Autor:

W Rumi rusza dystrybucja bezpłatnych maseczek medycznych

W Rumi rusza dystrybucja maseczek medycznych przekazanych miastu przez Rządową Agencję Rezerw Strategicznych. Od jutra (11 marca) mieszkańcy będą mogli bezpłatnie pobrać maseczki w jednym z 7 punktów, w godzinach otwarcia obiektu. Na jedną osobę przypadają maksymalnie 4 maseczki, przy czym każdy może odebrać przydział dla pozostałych domowników.

Lista punktów dystrybucji:

• Centrum Integracji Społecznej, ul. Starowiejska 46
  • Dom Harcerza, ul. Włókiennicza 14A
  • Miejski Dom Kultury w Rumi, ul. Mickiewicza 19
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej (wszystkie siedziby)
  • Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi, ul. Mickiewicza 49
  • Stowarzyszenie „Pomóż Sąsiadowi”, ul. Stoczniowców 7A
  • Urząd Miasta Rumi, ul. Sobieskiego 7
Uwaga! Wizyta w urzędzie możliwa jest wyłącznie po wcześniejszym jej umówieniu. Rejestracja odbywa się internetowo bądź telefonicznie.