Dzisiaj jest: 28.10.2021, imieniny: Narcyza, Serafina, Wioletty

Koniec z ruchem wahadłowym na ul. Sabata w Rumi

Dodano: 4 miesiące temu Czytane: 161 Autor:

Prawdopodobnie w najbliższą sobotę (19 czerwca) z ulicy Sabata zniknie sygnalizacja wahadłowa, a tym samym powróci obustronny ruch.

Koniec z ruchem wahadłowym na ul. Sabata w Rumi

To jednak nie koniec prac w tym rejonie. W pierwszej połowie lipca wykonawca wejdzie na około dwa tygodnie na skrzyżowanie ulic Kamiennej, Batorego, Młyńskiej i Sabata. Natomiast we wrześniu wylana zostanie warstwa ścieralna asfaltu na całej ulicy.

Powyższe prace nie powinny powodować utrudnień w ruchu. Mimo wszystko z góry przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Dzięki współpracy ze Starostwem Powiatowym w Wejherowie miasto poniosło jedynie 50% kosztów przebudowy ulicy Sabata.

UWAGA ! Wszystkich Świętych 2021 – zmiany w organizacji ruchu w Rumi