Dzisiaj jest: 29.2.2020, imieniny: Lecha, Lutomira
Reklama:

Sobotni przejazd rowerowy – utrudnienia w ruchu

Dodano: 5 miesięcy temu Czytane: 124

W związku z sobotnim (21 września) przejazdem rowerowym, organizowanym w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu ...

Sobotni przejazd rowerowy – utrudnienia w ruchu

W związku z sobotnim (21 września) przejazdem rowerowym, organizowanym w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, na jego trasie wystąpią utrudnienia w ruchu. Przejazd „Rowerem przez Rumię” wystartuje o godzinie 16:00. Rejestracja uczestników rajdu rozpocznie się o godzinie 15:00 pod MOSiR-em, gdzie chętni otrzymają opaski uprawniające do odbioru rowerowych gadżetów po ukończeniu przejazdu. Trasa będzie przebiegać wokół miasta i zakończy się pod MDK-iem.

Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na załączonej mapie oraz pod tym linkiem. Za utrudnienia z góry przepraszamy.


Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
UWAGA ! - Ostrzegamy przed oszustami działającymi metodą tzw. na policjanta. Apelujemy aby nie przekazywać pieniędzy obcym osobom i dzwonić pod numer 112 !