Dzisiaj jest: 28.3.2020, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

KORONAWIRUS - Ważne informacje ! SPRAWDŹ !

Reklama:

Zmiana tras linii autobusowych – przebudowa ul. Żwirki i Wigury

Dodano: miesiąc temu Czytane: 131 Autor:

W związku z przebudową ul. Żwirki i Wigury w Rumi oraz koniecznością wprowadzenia ruchu jednokierunkowego od 9 marca, na około pół roku, wprowadzone zostają zmiany w funkcjonowaniu komunikacji ...

Zmiana tras linii autobusowych – przebudowa ul. Żwirki i Wigury

W związku z przebudową ul. Żwirki i Wigury w Rumi oraz koniecznością wprowadzenia ruchu jednokierunkowego od 9 marca, na około pół roku, wprowadzone zostają zmiany w funkcjonowaniu komunikacji autobusowej.
 

Dla autobusów linii 85 w kierunku Rumi Szmelty wprowadzony zostaje objazd: od przystanku Prusa 01 do przystanku Starowiejska – Poczta 01, ul. Tysiąclecia, Kosynierów i Starowiejską. Na trasie objazdu obowiązują przystanki:

  • Okrzei 01 przy ul. Kosynierów (przystanek linii 87 w kierunku Janowa),
  • tymczasowy Rondo Jana Pawła II 91 przy ul. Starowiejskiej (na wysokości posesji nr 59),
  • tymczasowy Żeromskiego 91 przy ul. Starowiejskiej (na wysokości Hotelu Falko).

Identyczną trasą wykonywany będzie szkolny kurs linii 173 (z Rumi Partyzantów o godz. 6:54) oraz w porze ciepłej kursy linii 383.
 

Autobusy linii 85 w kierunku Rumi Partyzantów kursują stałą trasą.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
UWAGA ! WAŻNE ! ------->>> KORONAWIRUS – najważniejsze informacje, zalecenia i decyzje podjęte ze względów profilaktycznych przez Burmistrza Rumi