Dzisiaj jest: 6.6.2020, imieniny: Laury, Laurentego, Nory

KORONAWIRUS - Ważne informacje ! SPRAWDŹ !

Sposób przyjmowania zgłoszeń do obwodowych komisji wyborczych

Dodano: 2 miesiące temu Czytane: 142 Autor:

Sposób przyjmowania zgłoszeń do obwodowych komisji wyborczych

Państwowa Komisja Wyborcza, w związku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz. U. poz. 491 i 522), tj. z uwagi na ogłoszenie na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 oraz w związku informacjami o zamknięciu dla interesantów niektórych urzędów gminy i ograniczeniami w przyjmowaniu przez nie korespondencji, a jednocześnie biorąc pod uwagę bieg kalendarza wyborczego, stanowiącego załącznik do postanowienia Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 5 lutego 2020 r. w sprawie zarządzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. poz. 184), w tym m.in. w zakresie przyjmowania przez urzędników wyborczych za pośrednictwem urzędów gmin zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych, wyjaśnia, co następuje.

Zgłoszeń należy dokonywać na adres mailowy Urzędu Miasta Rumi: urzad@um.rumia.pl bądź telefonicznie pod numerem 58 679 66 00 (sekretariat burmistrza).

UWAGA ! WAŻNE ! ------->>> KORONAWIRUS – najważniejsze informacje, zalecenia i decyzje podjęte ze względów profilaktycznych przez Burmistrza Rumi