Dzisiaj jest: 1.6.2020, imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada

KORONAWIRUS - Ważne informacje ! SPRAWDŹ !

Miasto Rumia może zdobyć 10 mln euro

Dodano: miesiąc temu Czytane: 181 Autor:

Miasto Rumia może zdobyć 10 mln euro

Szanowni Państwo,

Nie zważając na epidemię, pracujemy nad „Planem Rozwoju Lokalnego” dla Rumi – dokumentem strategicznym, określającym najważniejsze do zrealizowania cele w ciągu najbliższych lat. Prace te związane są z udziałem w programie „Rozwój Lokalny” finansowanym z tzw. Funduszy Norweskich i Europejskiego Obszaru Gospodarczego, skąd możemy pozyskać nawet 10 mln euro na rozwój naszego miasta.

Aby udało się zdobyć te środki, „Plan Rozwoju Lokalnego” musi uwzględniać opinie mieszkańców i przedsiębiorców z Rumi. Dlatego bardzo prosimy o poświęcenie kilku minut na wypełnienie anonimowej ankiety w terminie do 30 kwietnia.

Z góry dziękujemy za Państwa zaangażowanie!

Link do interaktywnej ankiety.

Więcej informacji na temat Funduszy Norweskich można znaleźć TUTAJ.

UWAGA ! WAŻNE ! ------->>> KORONAWIRUS – najważniejsze informacje, zalecenia i decyzje podjęte ze względów profilaktycznych przez Burmistrza Rumi