Dzisiaj jest: 11.5.2021, imieniny: Igi, Mamerta, Miry

Reklama:

Miasto Rumia może zdobyć 10 mln euro

Dodano: rok temu Czytane: 316 Autor:

Nie zważając na epidemię, pracujemy nad „Planem Rozwoju Lokalnego” dla Rumi – dokumentem strategicznym, określającym najważniejsze do zrealizowania cele w ciągu najbliższych lat.

Miasto Rumia może zdobyć 10 mln euro

Szanowni Państwo,
 

Nie zważając na epidemię, pracujemy nad „Planem Rozwoju Lokalnego” dla Rumi – dokumentem strategicznym, określającym najważniejsze do zrealizowania cele w ciągu najbliższych lat. Prace te związane są z udziałem w programie „Rozwój Lokalny” finansowanym z tzw. Funduszy Norweskich i Europejskiego Obszaru Gospodarczego, skąd możemy pozyskać nawet 10 mln euro na rozwój naszego miasta.

Aby udało się zdobyć te środki, „Plan Rozwoju Lokalnego” musi uwzględniać opinie mieszkańców i przedsiębiorców z Rumi. Dlatego bardzo prosimy o poświęcenie kilku minut na wypełnienie anonimowej ankiety w terminie do 30 kwietnia.

 

Z góry dziękujemy za Państwa zaangażowanie!

Link do interaktywnej ankiety.

Więcej informacji na temat Funduszy Norweskich można znaleźć TUTAJ.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Uwaga! Wizyta w urzędzie możliwa jest wyłącznie po wcześniejszym jej umówieniu. Rejestracja odbywa się internetowo bądź telefonicznie.