Dzisiaj jest: 6.6.2020, imieniny: Laury, Laurentego, Nory

KORONAWIRUS - Ważne informacje ! SPRAWDŹ !

Transmisja online z otwarcia ofert – roboty budowlane na ul. Żeglarzy i Stoczniowców w Rumi

Dodano: miesiąc temu Czytane: 139 Autor:

Ze względu na występowanie zagrożenia epidemicznego, otwarcie ofert przetargowych na „Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie układu drogowego, kanalizacji deszczowej, oświetlenia ulicznego, kanału technologicznego, kanalizacji sanitarnej, sieci wodociągowej oraz elementów BRD w rejonie ul. Żeglarzy i Stoczniowców w Rumi”, będzie transmitowane online w czasie rzeczywistym 5 maja o godzinie 10:00. Transmisja dostępna będzie na miejskim kanale YouTube Sesje Rady Miejskiej Rumi - Urząd Miasta Rumi.

Zamówienie podzielone jest na 3 części:

• Część 1 zamówienia – „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w rejonie ul. Żeglarzy w Rumi;
  • Część 2 zamówienia – „Budowa układu drogowego ul. Żeglarzy w Rumi wraz z budową kanalizacji deszczowej, oświetlenia ulicznego i kanału technologicznego oraz budową sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej;
  • Część 3 zamówienia – „Budowa wyniesionego przejścia dla pieszych w ciągu ul. Stoczniowców w Rumi, prowadzonym przez Gminę Rumia

UWAGA ! WAŻNE ! ------->>> KORONAWIRUS – najważniejsze informacje, zalecenia i decyzje podjęte ze względów profilaktycznych przez Burmistrza Rumi