Dzisiaj jest: 5.12.2021, imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny

Balony z Helem Rumia - tel.: 531 06 96 96

Transmisja online z otwarcia ofert – roboty budowlane na ul. Żeglarzy i Stoczniowców w Rumi

Dodano: 2 lata temu Czytane: 397 Autor:

Ze względu na występowanie zagrożenia epidemicznego, otwarcie ofert przetargowych na „Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie układu drogowego, kanalizacji deszczowej, oświetlenia ulicznego, kanału technologicznego, kanalizacji sanitarnej, sieci wodociągowej oraz elementów BRD w rejonie ul. Żeglarzy i Stoczniowców w Rumi”, będzie transmitowane online w czasie rzeczywistym 5 maja o godzinie 10:00. Transmisja dostępna będzie na miejskim kanale YouTube Sesje Rady Miejskiej Rumi - Urząd Miasta Rumi.

Zamówienie podzielone jest na 3 części:

• Część 1 zamówienia – „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w rejonie ul. Żeglarzy w Rumi;
  • Część 2 zamówienia – „Budowa układu drogowego ul. Żeglarzy w Rumi wraz z budową kanalizacji deszczowej, oświetlenia ulicznego i kanału technologicznego oraz budową sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej;
  • Część 3 zamówienia – „Budowa wyniesionego przejścia dla pieszych w ciągu ul. Stoczniowców w Rumi, prowadzonym przez Gminę Rumia

UWAGA ! „Wielkie choinek ubieranie” w Galerii Rumia !