Dzisiaj jest: 17.9.2021, imieniny: Franciszka, Lamberty, Narcyza

Transmisja online z otwarcia ofert – pielęgnacja zieleni miejskiej

Dodano: rok temu Czytane: 358 Autor:

Transmisja online z otwarcia ofert – pielęgnacja zieleni miejskiej
Ze względu na występowanie zagrożenia epidemicznego, otwarcie ofert przetargowych na zadanie „Pielęgnacja zieleni miejskiej w parkach, na skwerach, rondach, terenach zielonych i zieleńcach na terenie miasta Rumi oraz podlewanie, nawożenie i opryski roślin w 2020 r. dla Strefy I” będzie transmitowane online w czasie rzeczywistym 6 maja o godzinie 10:00.

Transmisja dostępna będzie na miejskim kanale YouTube Sesje Rady Miejskiej Rumi - Urząd Miasta Rumi.

Dodaj Bezpłatne Ogłoszenia w Portalu MiastoRumia.pl