Dzisiaj jest: 1.6.2020, imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada

KORONAWIRUS - Ważne informacje ! SPRAWDŹ !

Transmisja online z otwarcia ofert – pielęgnacja zieleni miejskiej

Dodano: miesiąc temu Czytane: 123 Autor:

Transmisja online z otwarcia ofert – pielęgnacja zieleni miejskiej
Ze względu na występowanie zagrożenia epidemicznego, otwarcie ofert przetargowych na zadanie „Pielęgnacja zieleni miejskiej w parkach, na skwerach, rondach, terenach zielonych i zieleńcach na terenie miasta Rumi oraz podlewanie, nawożenie i opryski roślin w 2020 r. dla Strefy I” będzie transmitowane online w czasie rzeczywistym 6 maja o godzinie 10:00.

Transmisja dostępna będzie na miejskim kanale YouTube Sesje Rady Miejskiej Rumi - Urząd Miasta Rumi.

UWAGA ! WAŻNE ! ------->>> KORONAWIRUS – najważniejsze informacje, zalecenia i decyzje podjęte ze względów profilaktycznych przez Burmistrza Rumi