Dzisiaj jest: 24.9.2021, imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Reklama:

Przerwa w dostawie ciepłej wody i ogrzewania – 11 września

Dodano: 2 lata temu Czytane: 410 Autor:

OPEC Gdynia Sp. z o.o. informuje, że 11 września od godz. 4.00 do późnych godzin nocnych zostanie wstrzymana dostawa ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej ...

Przerwa w dostawie ciepłej wody i ogrzewania – 11 września

OPEC Gdynia Sp. z o.o. informuje, że 11 września od godz. 4.00 do późnych godzin nocnych zostanie wstrzymana dostawa ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej do odbiorów z obszaru Rumi. Przerwa spowodowana jest pracami remontowo-inwestycyjnymi na magistrali ciepłowniczej zasilającej Rumię.
 

W związku z faktem, że w instalacjach wewnętrznych będzie tylko zimna woda, OPEC Sp. z o.o. prosi o uwzględnienie tej okoliczności i niekorzystanie z kranów z ciepłą wodą, aby w konsekwencji niepotrzebnie nie zwiększać rachunku za ciepło. OPEC zapewnia, że dołoży wszelkich starań, aby jak najszybciej przywrócić pełną sprawność systemu ciepłowniczego.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Bezpieczna Rumia nr 41 - Budżet Obywatelski - Zagłosuj za Twoim Bezpieczeństwem !