Dzisiaj jest: 21.9.2019, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
Reklama:

Przerwa w dostawie ciepłej wody i ogrzewania – 11 września

Dodano: 2 tygodnie temu Czytane: 105 Autor:

OPEC Gdynia Sp. z o.o. informuje, że 11 września od godz. 4.00 do późnych godzin nocnych zostanie wstrzymana dostawa ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej ...

Przerwa w dostawie ciepłej wody i ogrzewania – 11 września

OPEC Gdynia Sp. z o.o. informuje, że 11 września od godz. 4.00 do późnych godzin nocnych zostanie wstrzymana dostawa ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej do odbiorów z obszaru Rumi. Przerwa spowodowana jest pracami remontowo-inwestycyjnymi na magistrali ciepłowniczej zasilającej Rumię.
 

W związku z faktem, że w instalacjach wewnętrznych będzie tylko zimna woda, OPEC Sp. z o.o. prosi o uwzględnienie tej okoliczności i niekorzystanie z kranów z ciepłą wodą, aby w konsekwencji niepotrzebnie nie zwiększać rachunku za ciepło. OPEC zapewnia, że dołoży wszelkich starań, aby jak najszybciej przywrócić pełną sprawność systemu ciepłowniczego.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
W dniach od 8 do 10 października na terenie Rumi zostanie przeprowadzona akcja przewonienia gazu ziemnego „Jesień 2019”