Dzisiaj jest: 17.1.2021, imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana

Ogłoszenie:

Misteczko Seniora. Nowoczesny dom opieki.

dodano: 2020.10.22 ważne do: 2021.01.20 wyświetleń: 54
Szczegóły ogłoszenia:
Miasteczko Seniora znajduje się nieopodal Jeziora Goczałkowickiego, zostanie tutaj stworzony nowoczesny prywatny dom opieki dla osób starszych.  W malowniczej okolicy tworzymy miejsce, w którym każdy senior będzie czuł się bezpiecznie.  Znajdą tutaj pałac z centrum rehabilitacyjno-rekreacyjnym, obok centrum medyczne seniora z lądowiskiem dla helikoptera. Nasi podopieczni zyskają tutaj najlepszą opiekę.  Oferujemy  profesjonalne usługi, mające na celu poprawę samopoczucia i kondycji każdego Pacjenta.  Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo szczegółowy opis oraz formularz kontaktowy.

Miasteczko Seniora
Ul. Nad Jeziorem 12
43-243 Wisła Mała
+48 508 787 909 +48 32 211 53 84
E-mail biuro@miasteczko-seniora.pl

Miasteczko Seniora
ul. Nad Jeziorem 12, 43-243 Wisła Mała ( Pokaż na mapie)
Podziel się:
Polecane
Tania Paczka w Hurtowni Animatora - Zabawki, Bańki Mydlane, Prezenty, Balony - www.HurtowniaAnimatora.pl - Sprawdź TERAZ !