Dzisiaj jest: 24.10.2021, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Ogłoszenie:

Doskonale prezentujące się, gęste i długie rzęsy: odżywka Eleverlash

dodano: 2021.09.28 ważne do: 2021.12.27 wyświetleń: 12
Szczegóły ogłoszenia:

Jeżeli zamierzasz mieć piękne, zagęszczone oraz dłuższe rzęsy to odżywka Eleverlash może sprawdzić się idealnie. Produkt został stworzony na podstawie innowacyjnych badań laboratoryjnych. Używając odżywki regularnie, już po kilku tygodniach używania można będzie dostrzec, że rzęsy będą prezentowały się idealnie. Sama aplikacja zajmie nie dłużej aniżeli jedną minutę, a cena w porównaniu do pozyskanych efektów nie jest wygórowana. Dlatego klientki, które już zdecydowały się na ÉleverLash zachwalają kurację z użyciem tego innowacyjnego kosmetyku. W formule odżywki znajdują się aktywne peptydy, jakie stymulują wzrost włosków i wzmacniające je. W dodatku, zaprezentowana odżywka do rzęs wzbogacona jest o roślinne ekstrakty. Dlatego ma właściwości odżywiające i pielęgnujące, przystosowane do delikatnej skóry w okolicach brwi. Aplikator jest przystosowany do łuku brwiowego, czyli odżywka dotrze do wszystkich cebulek włosowych oraz stymuluje ich wzrost.

Badania dowiodły, że na górnej powiece rośnie od 150 do 200 rzęs, a na dolnej od 50 do stu pięćdziesięciu. Rzęsy układane są w 2 rzędach. Na górnej powiece włoski mają długość od 8 do 12 mm, a na dolnej od sześciu do ośmiu mm. Każdego dnia wypada jedna albo dwie rzęsy. Jest to zjawisko normalne. Kiedy natomiast dostrzegasz, że tracisz więcej rzęs i że są one słabsze, wówczas Eleverlash odżywka do rzęs jest polecana. Twoje rzęsy mogą być osłabione pod wpływem używania tuszu lub korzystania z zalotek. Kiedy używasz nieodpowiednich kosmetyków albo skorzystałaś z metody zagęszczania i była ona nieprawidłowo zrobiona, to rzęsy także mogą stać się słabe. Wypadające rzęsy zastępowane są przez nowe około co 2 miesiące. O ile nie jesteś zadowolona z tego, jak one wyglądają, skorzystaj z Eleverlash. Regeneracja Twoich rzęs będzie zagwarantowana. Szczególnie gdy do tej pory korzystałaś już z różnych odżywek, lecz żadna nie spełnia Twoich wymagań.
Eleverlash
( Pokaż na mapie)
Podziel się:
Polecane
UWAGA ! Od 1 listopada 2021 roku nastąpi zmiana rachunków bankowych Urzędu Miasta Rumi i zamknięcie kasy.