Dzisiaj jest: 23.4.2021, imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Reklama:
Ogłoszenie:

Zaopatrzenie przedsiębiorców w artykuły biurowe

dodano: 2021.03.06 ważne do: 2021.06.04 wyświetleń: 22
Szczegóły ogłoszenia:
Od długiego czasu zaopatrujemy przedsiębiorców, także urzędy i jednostki budżetowe w konieczne do prowadzenia działalności artykuły biurowe zacząwszy od najmniej skomplikowanych spinaczy do papieru po bardziej złożone akcesoria biurowe, papier wszelkiego rodzaju, w tym do drukarek, tusze i tonery, różnorodne artykuły papiernicze oraz powszechnie stosowane druki akcydensowe. W naszym sklepie z pewnością zakupicie to co niezbędne do waszego biura.
Szczegóły oferty na przybory biurowe zobacz tutaj: https://www.zaopatrzeniebiura-krakow.pl . Materiały biurowe możesz zamówić przez naszą stronę internetową lub telefonicznie 695 840 695.
Działamy w mieście Krakowie ale też na obszarze całego kraju poprzez pocztę kurierską. Kraków - artykuły biurowe dostarczymy do ciebie nieodpłatnie przy zamówieniu za min. 100 zł.
Kontakt
net-biuro.pl
ul. Krowoderska 22, 31-142 Kraków ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Uwaga! Wizyta w urzędzie możliwa jest wyłącznie po wcześniejszym jej umówieniu. Rejestracja odbywa się internetowo bądź telefonicznie.